Про нас

Про компанію ТОВ “Технопарк Пожтехніка”

Наша компанія  пропонує оптом і в роздріб протипожежне обладнання.

Компанія спеціалізується на реалізації протипожежного обладнання. Стратегічна мета компанії – надання максимально якісного комплексу товарів пожежно-технічного призначення.

Наша компанія  з продажу пожежного обладнання, була створена більше 10 років тому, і вже давно зарекомендувала себе надійним виробником. Все протипожежне обладнання,представлене нами, сертифіковане і має тривалу гарантію.

Ми намагаємося у всьому дотримуватися основного принципу – індивідуальне ставлення до кожного клієнта. Якщо Ви потребуєте професіоналізму, компетентності, тактовності і обов’язковості в роботі, значить наша компанія з виробництва та продажу пожежного обладнання – ваш надійний партнер на ринку протипожежного обладнання.

Протипожежне обладнання

Будь-який будинок має бути оснащено протипожежним обладнанням. Незалежно від того житлове воно, адміністративне чи промислове. Для того щоб уникнути жертв і знизити можливий збиток від пожежі, необхідно витримати всі протипожежні норми.

             Зараз ми розглянемо, що з протипожежного обладнання необхідно.

У першу чергу в будівлі необхідно встановити протипожежні двері.

Наступний пункт – це відомий нам усім вогнегасник. Найпростіший і вірний спосіб загасити пожежу, що почалася. Існує кілька видів вогнегасників:

  • Порошковий вогнегасник – для гасіння пожежі використовується вогнегасний порошок та інертний газ, який виштовхує порошок під тиском. Такі вогнегасники можна використовувати в офісах для гасіння горючих рідин та твердих матеріалів. Порошковий вогнегасник розрахований на гасіння електроприладів, які знаходяться під напругою не вище 1000 В;
  • Вуглекислотний вогнегасник – використовується в офісних приміщеннях, де є обчислювальна та орг.техніка. Можна гасити початкові стадії пожежі. Можна гасити електроприлади, які знаходяться під напругу до 1000 В. Перевагою вуглекислотного вогнегасника можна назвати те, що він не залишає бруду і слідів. Вуглекислотна речовина з часом розчиняється.

Варто вішати або ставити вогнегасник в доступних місцях. Також необхідно оповістити персонал, де знаходиться вогнегасник і як ним користуватися.

Якщо будівля досить велика, то необхідно встановити пожежний щит. Щити також бувають декількох типів, наприклад: щит пожежний відкритий, щит пожежний закритий. Щити встановлюються на кожному поверсі, а якщо будівля велика, то і по два щита на поверх.

Якщо є небезпека займання, встановлюється пожежна шафа, в якій зберігається пожежний рукав. Шафи бувають різного типу кріплення (підлогові, навісні, вбудовані) та відкриті, або закриті.

Всі ці протипожежні заходи допоможуть запобігти, або швидко загасити пожежу.

Технічні можливості

Для реалізації завдань випуску виробів, що відповідають світовим стандартам якості, наше підприємство оснащене найсучаснішим металообробним обладнанням.

Перед початком виробництва будь-якого, навіть штучного, виріб моделюється на комп’ютері конструктором-технологом. На підставі побудованої моделі формуються програми обробки металевого листа.

Розкрій і згинання заготовок проводиться координатним пресом з ЧПУ японської фірми Amada, загальновизнаного світового лідера металообробки, при цьому точність розкрою складає 0,1 мм.

Для досягнення суворої геометричної точності при складанні використовуються високоточні зварювальні столи-кондуктори з багатоосьовою системою позиціонування і фіксації виробу.

Зібрані вироби переходять на предфарбувальну обробку – знежирення, мийку і фосфатування, після чого фарбуються в камерах порошковими полімерними фарбами на сучасних фарбувальних системах MACH-JET, в колір згідно  вимог замовника.

На кожному етапі виробництва – різка, згинання, зварювання або фарбування – наші вироби проходять контроль якості. Тільки перевірені деталі надходять для збирання і пакування.

Виробник пожежних шаф, щитів, протипожежних дверей


     +38(057) 7-555-000
     +38(095) 317-87-87
     +38(096) 517-87-87
     +38(063) 017-87-87